Menu Zavřeno

Autor

Zdravím všechny čtenáře, a vážně vítám na svém blogu. Jsem Tomáš, a pokud jste náhodou před pár lety studovali na FES v Pardubicích, a pamatujete si toho dredatýho týpka s prořízlou pusou, tak to jsem přesně já.

Ahoj, já jsem náplava

Hřáli mi tu místečko na místním úřadě, ale to bych nebyl já. Takže jsem frnknul o pár kiláčků dál a momentálně se potýkám s kulatou lopatou. I když si to často šněruju přes celou unii, stejně si mě vyhmátlo štěstí v podobě mojí manželky Natálie a dvou roztomilých dětiček. A mimochodem, bydlíme v Praze, kousek od centra.

Proč sem vlastně píšu

Cestování je mou velkou vášní, kterou neutlumila ani ubíhající léta. Vzhledem ke svému zaměstnání a spíš nepravidelných dovolených musím často sahat po nabídkách Last minute a řešit všechno takříkajíc za pochodu. Jo, uhodli jste – včetně parkování.

Občas taky dělám taxikáře svým kamarádům, kteří si na mě s oblibou vzpomenou až ve chvíli, kdy stojí na letišti a ujedou jim všechny autobusy. Rychlé a spolehlivé parkování v okolí letiště Ruzyně je proto pro mě životní nutností.

Ochráním vás před omyly (ale nikdy jsem to neřek)

Když jsem se do Prahy nastěhoval, byly pro mě místní uličky velkou neznámou. A nikdo mi nepomohl ani neporadil – kolegové z práce se spíš jen potutelně smáli mým častým pokutovým bločkům za přestupky.

Ale já jsem od přírody lidumil, takže dobré rady rozdávám na počkání. A to klidně i on-line, právě prostřednictvím blogu. Doufám, že i vy tady najdete všechno, co potřebujete. Ale nesvalujte na mě, když se vám něco nepovede nebo se prostě rozhodnete zariskovat. To bych si, s dovolením, vyprosil!

Proč sem vlastně píšu

A pokud byste měli chuť si se mnou v diskuzi pokecat, klidně zabruste i na golfové hřiště nebo do asijských restaurací. To jsou totiž moje další srdcovky, o kterých nemám zajímavých informací nikdy.